Zakończył się trwający prawie trzy miesiące generalny remont trzygwiazdkowego Hotelu Prezydent Spała. Gości obiektu powitają teraz komfortowe i nowoczesne wnętrza wykończone materiałami najwyższej jakości. Wcześniejszy styl myśliwski zastąpił elegancki design. Wykorzystano naturalne drewno, metal i tafle szkła, przez co pokoje wydają się przestronniejsze, a dzięki tekstylnym dodatkom – bardzo przytulne. Łącznie w Hotelu Prezydent Spała w 38 pokojach pomieści się 76 osób. Ofertę uzupełniają 2 apartamenty: Prezydencki i Romantyczny, o powierzchni 60 mkw. każdy.

Zmodernizowane pokoje wyposażono w łóżka kontynentalne, lodówki, sejfy mieszczące laptop, zestawy do parzenia kawy i herbaty. W nowym hotelowym lobby wydzielono część wypoczynkową.

Zmiany objęły również sale konferencyjne, w których zostały wymienione wykładziny, a parkiet odnowiony. Przestrzenie zyskały też nowe tapety, zasłony oraz meble konferencyjne. Organizatorzy i uczestnicy spotkań biznesowych skorzystają teraz z nowego systemu multimedialnego. 7 sal konferencyjnych o metrażu od 22 mkw. do 140 mkw. pozwoli na zorganizowanie wydarzeń dla ponad 300 osób.

To nie koniec modernizacji Hotelu Prezydent Spała. W najbliższych latach obiekt zostanie rozbudowany o nowoczesne centrum Spa Wellness z basenem, saunarium, tężnią solankową, komorą hiperbaryczną i gabinetami zabiegowymi. Powiększy się także liczba miejsc noclegowych, a oferta rozrywkowa wzbogaci się o kręgielnię i specjalną wiatę na imprezy okolicznościowe.