Realizacja każdego poważnego przedsięwzięcia zaczyna się od iskierki, małego pomysłu, który z czasem przeradza się w duży projekt, wymagający spełnienia określonych warunków. Takim projektem może być zorganizowanie dużej konferencji, ważnego spotkania biznesowego lub po prostu bankietu firmowego. Aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, potrzebni są solidni współpracownicy i wybór miejsca – idealnie dopasowanego do naszej wizji. Czasami jego znalezienie okazuje się najtrudniejsze, choć nie trzeba szukać daleko. Zaledwie 30 kilometrów od Warszawy znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Windsor.

Miejsce doskonałe dla tych, którzy szukają niebanalnej architektury, nowoczesnego i dobrze zorganizowanego zaplecza konferencyjnego, komfortowych pokoi i ciekawych propozycji na odpoczynek po pracy. Dodajmy do tego prywatną plażę z pomostem i przystanią nad jednym z najbardziej lubianych przez mieszkańców Mazowsza miejsc wypoczynkowych – Zalewem Zegrzyńskim oraz rozległy zielony teren wokół, i od razu rodzą się nowe pomysły na przygotowanie w Hotelu Windsor imprezy plenerowej lub integracyjnej.

Od projektu do realizacji – udane konferencje w Hotelu Windsor

Hasłem promocyjnym obiektu mogłoby być z powodzeniem: „o czym tylko pomyślicie, to mamy”. Nie bez przyczyny jest to największe centrum tego typu w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego (ponad 4500 mkw. powierzchni konferencyjnej!). Organizatorzy zjazdów lub sympozjów z pewnością znajdą tu przestrzeń odpowiadającą ich oczekiwaniom. 37 sal konferencyjnych – od tych, które zapewniają dogodną atmosferę dla kameralnych spotkań biznesowych lub szkoleń, jak sale Henryk (na 20 osób w układzie teatralnym lub szkolnym) i Ryszard (na 24 osoby), przez większe jak Sala Markiza (na 100 osób w układzie teatralnym, 70 osób w układzie szkolnym), aż po największe pomieszczenia, w których można zorganizować duże konferencje albo zjazdy, jak Sala Lordów. Składa się ona z 6 modułów, które można dowolnie aranżować, a pomieści nawet 1000 osób w układzie teatralnym. Wszystkie sale konferencyjne są nowocześnie wyposażone (klimatyzacja, ekran, flipchart, nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy, dostęp do Internetu). Dominują stonowane, ciepłe barwy oraz konsekwentny, stylowy wystrój. Organizatorów wszelkiej maści wydarzeń firmowych wesprze dedykowany business concierge, który będzie czuwał nad prawidłowym i bezproblemowym przebiegiem spotkania.

Luksus, nowoczesne wyposażenie, strefa SPA Wellness – odpoczynek w pałacowych wnętrzach

Warunki, w których przyjdzie nam odpoczywać po pracowitym dniu, mogą również zaważyć na końcowej ocenie wydarzenia biznesowego, w którym uczestniczyliśmy. Rezerwując nocleg w Hotelu Windsor, nie musimy się martwić o komfort. W obiekcie znajduje się 175 wygodnych pokoi o zróżnicowanym standardzie, dla ponad 400 gości. Przykładowy pokój typu Twin, doskonały dla biznesmenów, wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka oraz łazienkę z prysznicem. Zostało też wydzielone miejsce na strefę odpoczynku, a w pokoju znajdziemy wygodne biurko z zestawem biznesowym, dostępny jest również bezprzewodowy Internet. Elegancki wystrój wnętrz, jak i bezpośrednia bliskość zieleni sprawi, że każdy gość będzie zachwycony pobytem.

Przez żołądek do serca… Niemniej istotna od designu jest jakość serwowanych w hotelu posiłków. Na terenie Hotelu Windsor funkcjonują dwie restauracjeVictoria oraz Restauracja a’la carte Alice, obie ceniące walory kuchni slow food. Victoria, tak jak pozostałe pomieszczenia w Windsor, przyciąga wzrok pałacowym szykiem, a jej przestrzeń można aranżować na wiele sposobów, co stwarza możliwość wykorzystania tej przestrzeni dla organizacji uroczystych obiadów bądź służbowych kolacji.  Restauracja a’la carte Alice to miejsce, w którym świetnie odnajdą się wielbiciele angielskich klimatów. Szef kuchni zaserwuje im swoje specjały, a do nich – wyśmienite wina.

Po pracy trzeba pomyśleć o „naładowaniu baterii”. A jest gdzie – strefa SPA Wellness (m.in. z kąpielami relaksacyjno-leczniczymi, masażami) zmęczonym pozwoli odprężyć się, a amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu będą mogli skorzystać z sali fitness. imponujących rozmiarów jacuzzi, sauny. W Hotelu Windsor znajdziemy także imponujących rozmiarów jacuzzi oraz saunę. W Hotelu Windsor znajdziemy także imponujących rozmiarów jacuzzi oraz saunę. Wieczorem warto wybrać się na drinka do działającego tu klubu nocnego albo zaprosić znajomych na partyjkę kręgli. A jeśli chcemy wykorzystać piękną aurę, warto pomyśleć o koncepcie konferencji bliżej natury, czyli zorganizowaniu dla pracowników firmy atrakcji – pikniku (obiekt otoczony jest pięknym parkiem o powierzchni ponad 20 ha), regat, rejsów statkiem po Zalewie Zegrzyńskim albo wspinaczki po hotelowym parku linowym. Wszystko to posłuży integracji zespołu i sprawi, że program zjazdu w Jachrance będzie jeszcze atrakcyjniejszy! Wszak „tutaj biznes to przyjemność!”