Począwszy od ubiegłego roku roku obiekt w Jachrance inwestuje w oświetlenie LED RGB sukcesywnie doposażając swoje sale bankietowe.

- Ustawicznie modernizujemy nasz hotel pod kątem zastosowania oszczędnych źródeł światła i zmniejszenia zużycia energii - mówi Marcin Ankiersztejn, dyrektor generalny Windsor Palace Hotel Conference Center. -  Obecnie mamy możliwość podświetlenia w różnych kolorach sufitów w Sali Victoria (naszej głównej restauracji), Sali Royal (sali bankietowej na poziomie -1) oraz sali Princessa (sali konferencyjno-bankietowej mieszczącej się na półpiętrze budynku). Dodam jeszcze, że sala Princessa została niedawno wyremontowana i udekorowana pięknymi tapetami winylowymi.

To jednak nie wszystkie inwestycje, które są obecnie prowadzone w hotelu w Jachrance. -  Wykonaliśmy autorski projekt baru z podświetlanymi półkami, kończymy również odświeżanie naszych pokoi. W tej chwili 70% z nich mamy już wytapetowanych. Kolejne plany na ten rok to modernizacja 49 pokoi w budynku A oraz poszerzenie naszej oferty outdoorowej o nowe boisko wielofunkcyjne - mówi Marcin Ankiersztejn.

Dyrektor obiektu przyznaje, że 2012 rok rozpoczął się dla Windsor Palace Hotel bardzo dobrze. - Już po raz drugi gościliśmy klub parlamentarny Platformy Obywatelskiej z Panem Premierem na czele, ministrami oraz wszystkimi posłami. Nasz hotel był również miejscem, w którym organizowane były imprezy zamknięte z udziałem Beaty Kozidrak i zespołu Bajm, zespołu De Mono, a także kabaretów i znanych prezenterów muzycznych.

Obecnie w Windsor Palace Hotel Conference Center trwają przygotowania do przyjęcia kibiców w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej. - Planujemy dla nich wiele atrakcji z wykorzystaniem naszego przestronnego namiotu imprezowego, zadaszonego ogniska oraz grilla i pięknego parku - mówi Marcin Ankiersztejn.

Jak zapowiadają przedstawiciele obiektu, kolejne miesiące będą obfitowały w wiele ciekawych imprez, organizowanych dla największych firm z różnych branż. - Chcemy ugruntować naszą pozycję na rynku konferencyjnym jako miejsce o najwyższym standardzie usług oraz najlepszej elastyczności w podejściu do klienta instytucjonalnego - tłumaczy Marcin Ankiersztejn. - Ten rok to również nowa oferta dla gości indywidualnych, którą rozpoczniemy już niedługo ofertą wielkanocną. Przygotowujemy również atrakcyjna ofertę na okres majówki, Bożego Ciała oraz wakacji. Już niedługo rozpoczniemy kolejny sezon weselny - jesteśmy bowiem największym ośrodkiem weselnym pod Warszawą. Będziemy również realizować sporą liczbę imprez rodzinnych, związanych z I Komunią Świętą - dodaje dyrektor obiektu.

źródło:  www.windsorhotel.pl