Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zamojski

Kołłątaja 2/4/6, 22-400 Zamość
www.hotelzamojski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Romaszko Anna Kierownik ds. Konferencji i Bankietów 84 63...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Zamojski

Hotel w Zamościu zmienia nazwę i szyld

Data aktualności: 08-01-2018

  • Hotel w Zamościu zmienia nazwę i szyld - Hotel Zamojski

    Nowy rok przyniósł zmiany na mapie miejsc konferencyjnych Zamościa. Mieszczący się w centrum Starówki, w odnowionej kamienicy, hotel opuszcza sieć Accor, w ramach której funkcjonował dotychczas jako Mercure Zamość Stare Miasto. Od teraz obiekt działać będzie pod nazwą Hotel Zamojski. Tym samym powraca do nazwy, którą nosił do roku 2012, jako jeden z punktów sieci Orbis.

     

     

    Jak zapewniają nowi właściciele obiektu, zmiana nazwy i szyldu nie pociągnęła za sobą zmiany standardu, w którym przyjmuje on swoich gości. Nie zmienia się również oferta – hotel nadal oferuje przyjezdnym zakwaterowanie w 54 pokojach i dostęp do 3 sal konferencyjnych – dla 30, 40 oraz 50 osób w ustawieniu teatralnym.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne