Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Leśny Dwór w Karpaczu

Karkonoska 1, 58-540 Karpacz
www.lesnydwor.karpacz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Renata Jaskórzyńska spec. ds organizacji MICE 0048 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Leśny Dwór w Karpaczu

Polska gościna, górski klimat i konferencje w Leśnym Dworze w Karpaczu

Data aktualności: 07-09-2015

 • Polska gościna, górski klimat i konferencje w Leśnym Dworze w Karpaczu - Leśny Dwór w Karpaczu

  Gościniec Leśny Dwór na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie prowadzonego rodzinnie miejsca, emanującego ciepłem i dobrą energią. W jego wnętrzach, prócz zaplecza noclegowego oraz pachnącej włoską kuchnią restauracji, są również profesjonalne sale konferencyjne.


  Leśny Dwór położony jest w malowniczej górskiej miejscowości znanej polskim turystom – Karpaczu. Otoczenie, czyli lasy i góry, a w nich szlaki turystyczne i wyciągi narciarskie, to gwarancja udanego wypoczynku i relaksu, także w formach aktywnej i integracyjnej. Ta spokojna aura sprzyja także skupieniu podczas konferencji i spotkań biznesowych, na które obiekt również jest przygotowany.
   

  Leśny Dwór Karpacz sale konferencyjne

   


  Profesjonalne konferencje w górach  Do dyspozycji organizatorów konferencji Leśny Dwór oddaje trzy sale. Sala Ceglana pomieści 60 osób i wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran, flipchart oraz system nagłośnieniowy i klimatyzację. Sala Kinowa, również w pełni wyposażona, to miejsce na spotkanie dla maksymalnie 20 osób. Do organizacji konferencji i spotkań biznesowych przystosowana jest również klimatyzowana sala restauracyjna, która pomieści 70 osób. Leśny Dwór oferuje również w czasie trwania spotkania biznesowego, konferencji czy szkolenia zróżnicowane przerwy kawowe, obiady, lunche, kolacje, a także menu bankietowe.
  Zaplecze noclegowe gościńca to 88 miejsc noclegowych w 31 komfortowych i przyjemnie urządzonych pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych. Trzy z oferowanych pokoi typu standard to studia rodzinne. 

  Leśny Dwór jest miejscem bardzo ważnym w tradycji hotelarskiej Karpacza, stojąc na straży doskonałego doświadczenia gościnności od 1860 roku. 

  Leśny Dwór Karpacz sale konferencyjne konferencjeLeśny Dwór Karpacz sale konferencyjne konferencje

   


  Włoskie jedzenie, górskie powietrze i imprezy integracyjne  Bardzo ważnym miejscem Leśnego Dworu, który nadaje mu zapachu dobrego jedzenia i tworzy ciepły klimat jest włoska restauracja Mamma Mia. Dania w tym miejscu przygotowywane są według domowych receptur ze świeżych składników. Mottem restauracji jest włoskie powiedzenie „la casa mia e sempre aperta”, co znaczy „mój dom jest zawsze otwarty” i tak w istocie jest – Mamma Mia to najdłużej czynna restauracja w Karpaczu.


  Właściciele gościńca potrafią swoją świetną lokalizację dobrze wykorzystać. W ramach atrakcji podczas wyjazdu integracyjnego można liczyć na ognisko, grilla, imprezę taneczną, rekreacje plenerowe typu off-road, quady lub spływy kajakowe, a nawet loty balonem latem, a zimą kuligi czy skutery śnieżne. Przez cały rok organizowane są także bitwy paintballowe.
   

  Leśny Dwór KArpacz sale konferencyjneLeśny Dwór KArpacz sale konferencyjne

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: