Atrakcyjna lokalizacja to oczywiście jedna z pierwszych rzeczy, na które zwraca się uwagę przy wyborze miejsca na eventy lub szkolenia. Pozwala na dogodny dojazd uczestnikom, a malownicze usytuowanie wpływa na lepsze samopoczucie i odbiór samego wydarzenia. Jeśli dodamy do tego profesjonalne zaplecze konferencyjne i naprawdę dobrą ofertę kulinarną, możemy być pewni sukcesu przedsięwzięcia. Wszystko, co zostało wspomniane, a nawet więcej, znajdziecie w hotelu Mielno Holiday Apartments.

Jak wspomnieliśmy, piękne położenie to niepodważalny atut dla organizatorów spotkań. Otwarty na jesieni ubiegłego roku hotel Mielno Holiday Apartments przyciąga nowością, gustownymi, nowoczesnymi wnętrzami, ofertą kulinarną oraz otwartością i profesjonalizmem w podejściu do klienta biznesowego. Choć znajduje się w jednym z popularniejszych nadbałtyckich kompleksów wypoczynkowych, możemy tu liczyć na spokój, z dala od uciążliwego zgiełku miasta. Usytuowanie w mieleńskiej dzielnicy Unieście to walor, który dodatkowo zwiększa atrakcyjność obiektu. Nie każdy hotel pochwalić się może umiejscowieniem na mierzei, zaledwie 70 m od morza i 150 m od jeziora Jamno, gdzie znajduje się przystań dla statku spacerowego, na który zaprosić można uczestników swojego wydarzenia i zorganizować wycieczkę do Koszalina. Bliskość morza z pewnością zachęci także do odbywania po odbytych warsztatach pieszych wędrówek piaszczystą plażą i po spacerowym molo. Wszystko z zachowaniem idealnej równowagi: komfortowych warunków do pracy z jednej strony, i sprzyjającego regeneracji sił odpoczynku z drugiej.

Konferencje w Mielno Holiday Apartments – spotkania dopięte na ostatni guzik!

W tak malowniczych okolicznościach przyrody pracuje się jeszcze efektywniej! Ulokowana na 1. piętrze hotelu sala o powierzchni 220 mkw. daje możliwość zaaranżowania szkoleń i konferencji dla 120 osób w ustawieniu teatralnym. Jest również znakomitą propozycją do wykorzystania jako przestrzeń na event, spotkanie integracyjne, bankiet zasiadany na 80 gości lub miejsce na narady firmowe. Sala konferencyjna jest dobrze doświetlona, klimatyzowana, z pełnym wyposażeniem audiowizualnym. Do dyspozycji uczestników spotkania oddano projektor multimedialny z ekranem,  flipcharty, profesjonalne nagłośnienie, będą oni mogli także korzystać z dostępu do WiFi. Sala utrzymana jest w neutralnej kolorystyce, dzięki czemu organizatorzy mogą bez trudu nadać jej oczekiwany charakter – miejsca na warsztaty, prezentację, oficjalne spotkanie czy elegancką kolację. Z sali przejść można na taras i podziwiać z niego widok na otaczający hotel Mielno Holiday Apartments las.

Smakowite przerwy kawowe i wyjątkowy wypoczynek w apartamentach nad Bałtykiem  

Apetyt rośnie w miarę jedzenia... chęć na odbywanie szkoleń w takich warunkach również! W hotelu Mielno Holiday Apartments wiedzą, że droga do serca uczestników eventów i spotkań firmowych wiedzie również przez żołądek. Dlatego podczas przerw w konferencji na jej uczestników czeka profesjonalny serwis kawowy oraz smaczne przekąski. Wszystko zgodnie z ustaleniami z organizatorem spotkania i z dopasowaniem menu do potrzeb gości. Jeśli macie ochotę na więcej, warto odwiedzić hotelową restaurację, gdzie skosztujecie doskonałych dań kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej. Kto,  jadąc na konferencje nad morzem, nie skusiłby się na smaczną rybę? W restauracji przygotować też można elegancki lunch firmowy lub kolację na 160 gości. Na orzeźwiające napoje, koktajle i alkohole warto wybrać się do hotelowego baru. To idealne miejsce na relaks, integrację pracowników i mniej formalne rozmowy o biznesie.  

Ale to nie koniec. Amatorzy aktywnych form wypoczynku w hotelu Mielno Holiday Apartments mogą zażyć kąpieli w basenie lub zadbać o swoją formę podczas treningu na sali fitness. Nie brakuje także propozycji dla poszukujących atrakcyjnej oferty spa. Czy zdecydujecie się na seanse w saunie suchej lub parowej, czy wybierzecie zabiegi zabiegi w gabinetach, misja „odprężenie” zakończy się sukcesem.  

Odpoczynek z widokiem na morze i jezioro

A gdy o odprężeniu mowa, trudno nie wspomnieć o zapleczu noclegowym Mielno Holiday Apartments. Organizując konferencję w hotelu, jej uczestników możesz zakwaterować w 75 dostępnych apartamentach, oferujących łącznie 158 miejsc oraz 30 opcjonalnych dostawek. Są to przestronne (22–33 mkw.) i jasne przestrzenie, urządzone nowocześnie, estetycznie i komfortowo. Apartamenty składają się z części sypialnianej, wypoczynkowej, aneksu kuchennego oraz łazienki. Goście znajdą w nich biurko do pracy, TV LCD, lodówkę. Z balkonów rozpościera się widok na Bałtyk lub jezioro Jamno.  

A gdy wszyscy już odpoczęli i mają siły na atrakcje towarzyszące konferencji w Mielno Holiday Apartments, czas na rejs motorówką lub skuterami po morzu, paintball, wycieczkę do imponujących Ogrodów Tematycznych Hortulus, do Nadmorskiego Ośrodka Jazdy Konnej Rzepkowo lub Wakeparku w Koszalinie.  

Położenie ma znaczenie, a sukces konferencji lub eventu mierzony jest również atrakcyjnością programu spotkania. W hotelu Mielno Holiday Apartments nie będziecie mieć problemu ze stworzeniem wyjątkowo interesującego scenariusza wydarzenia.