Jednodniowe konferencje w obiekcie dobrze skomunikowanym z centrum miasta są coraz częściej wybieraną opcją. Organizatorzy poszukujący optymalnej lokalizacji biorą pod uwagę nie tylko zaplecze konferencyjne, ale również możliwość zapewnienia uczestnikom wydarzenia dodatkowych atrakcji w przerwie od szkoleń czy prelekcji. Jeśli poszukujecie nietuzinkowego miejsca na konferencje blisko centrum Warszawy, z możliwością wynajęcia całości na wyłączność, zajrzyjcie do Pałacu Lasotów i odkryjcie niebanalne przestrzenie na spotkania!

Profesjonalne podejście i aranżacja spotkania. Nietuzinkowe wnętrza, które zaaranżować można na wiele sposobów. Pałac Lasotów to miejsce z interesującą historią, tworzoną wciąż na nowo i której bohaterami mogą stać się również goście Twojego wydarzenia.

Spotkania w Pałacu Lasotów – udogodnienia na każdym kroku!

Kiedy przygotowujemy konferencję, której organizacja ma się zamknąć w jednym dniu, czas dojazdu na miejsce uczestników będzie miał duże znaczenie i wpłynie na ocenę wydarzenia przez biorące w nim udział osoby. Położony w podwarszawskich Zielonkach Parcelach, w gminie Stare Babice, pałac od centrum stolicy dzieli tylko około 25 minut jazdy samochodem. W podobnej odległości znajduje się też lotnisko im. Chopina czy Dworzec Zachodni. Na miejscu goście Pałacu Lasotów nie będą mieli problemu ze znalezieniem miejsca do parkowania, co jest częstą bolączką obiektów usytuowanych w centrum Warszawy.

Zamiast miejskiego zgiełku czeka na nich szum drzew i piękne widoki – Pałac znajduje się 3 kilometry od Puszczy Kampinoskiej. Otulony zielenią, otoczony zadbanym 2,5-hektarowym parkiem, w którym zorganizować można miejsce na odpoczynek między kolejnymi panelami dyskusyjnymi bądź zajęcia integracyjne, na gościach konferencji wywrze duże wrażenie.

Nic dziwnego – za wygląd XIX-wiecznego Pałacu Lasotów odpowiada architekt Alfons Kropiwnicki, który stworzył m.in. projekt budynku Łaźni Teodozji Majewskiej, współuczestniczył w budowie stołecznego Teatru Wielkiego, a kamienice jego autorstwa oglądać możemy przy ulicach: Ogrodowej, Chłodnej i Królewskiej. Jeśli zatem chcesz swojej konferencji lub eventowi nadać wyjątkową oprawę, w Pałacu Lasotów znajdziesz to, czego szukasz: eleganckie wnętrza, które zapadną w pamięć odwiedzającym, a które gościły dotąd przedstawicieli ambasad, świata nauki, kultury, biznesu oraz rozrywki.

Z przygotowywania spotkań dla gości wywodzących się z odmiennych środowisk i reprezentujących różne oczekiwania, bierze się doświadczenie i umiejętność doradzenia organizatorom konferencji najlepszych rozwiązań. W Pałacu Lasotów możecie liczyć na indywidualne dopasowanie do potrzeb klienta, życzliwe i profesjonalne podejście oraz opiekę podczas konferencji.

Konferencja branżowa, uroczysta kolacja, a może zebranie zarządu? Dobierz salę do swojego wydarzenia

Na ofertę biznesową Pałacu Lasotów składa się kilka odrestaurowanych przestrzeni. Niejedną konferencję, elegancki bankiet bądź promocję produktu gościła najbardziej reprezentacyjna z sal – Balowa, która pomieści 80 osób w układzie teatralnym. Marmurowe posadzki, zdobiące ściany reprodukcje obrazów Norblina, kominek, który wieczornym kolacjom doda klimatu, kryształowe żyrandole. W takim otoczeniu zarówno konferencje, jak i mniej formalne spotkania z dobrą kuchnią i przy muzyce wywrą na gościach duże wrażenie. Z Sali Balowej można bezpośrednio wyjść na taras, z którego roztacza się piękny widok na park.

W Pałacu Lasotów do dyspozycji organizatorów oddane są również: Sala Złota – Bawialnia oraz Sala Zielona – Jadalnia. Obie doskonale się sprawdzą przy warsztatach dla 60 osób w ustawieniu teatralnym lub jako miejsce na bufet. Sale łączą ogromne drzwi, dzięki którym przestrzeń można powiększać lub – po zamknięciu drzwi – odseparowywać sale. Na bardziej kameralne spotkania dla strategicznych klientów, szkolenia czy zebrania członków zarządu polecamy też pozostałe dwie sale: Czerwoną – Bibliotekę, dla 16 uczestników w układzie klasowym, i pokój w Wieży – idealny na narady w gronie 8 osób.

Szukasz niebanalnej przestrzeni, w której będzie można zaaranżować dodatkową atrakcję po spotkaniu? W Pałacu Lasotów znajdziesz także takie miejsce. Poza wspomnianym wcześniej dużym i zadbanym parkiem, do którego na bankiet na otwartym powietrzu zaprosić można nawet 500 gości, obiekt oferuje również... pałacowe piwnice. To aż 700 mkw. przestrzeni do wykorzystania na prezentację produktu, wernisaż i wszelkiej maści rozrywki, które pobudzą do działania oraz zintegrują grupę gości, jak escape room, poszukiwanie skarbów w pałacowych lochach, czy warsztaty sommelierskie.

 

Wybierając Pałac Lasotów na konferencję, nie musisz ograniczać się do jednej sali. Cały obiekt możesz wynająć na wyłączność, zapewniając tym samym gościom swojego wydarzenia tak pożądane spokój, dyskrecję oraz komfort, nawet na spotkaniach dla niedużej liczby osób.  

Wyjdź poza ramy standardowego spotkania i poczuj pałacowy szyk!   

Jednodniowa konferencja ma zazwyczaj intensywny program. Warto zatem zadbać, aby włączyć do niego również elementy, które posłużą rozrywce i sprawią, że uczestnicy poczują, że przebywają w wyjątkowym miejscu. Gości Twojego spotkania powitać mogą postacie w szlacheckich strojach, które następnie pokażą im zakamarki pałacu i opowiedzą o historii obiektu (możliwe jest to też w języku angielskim). Podczas lunchu uczestnicy konferencji skosztują specjałów pałacowej kuchni, w szczególności dań polskich i staropolskich.

 

Zagranicznych gości obsługiwać będą kelnerzy posługujący się płynnie językami obcymi. W piwnicach i lochach leżakują znakomite nalewki, na których degustację zaprosić można gości Pałacu Lasotów. Skorzystaj także ze sprawdzonych atrakcji i pomyśl o wzbogaceniu programu pokonferencyjnego bankietu o cieszące się powodzeniem bufety finger food lub kolację w otoczeniu parku.  

Jeśli szukasz miejsca, które podziała inspirująco na gości konferencji, już je znalazłeś.