Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warmia Park

Pluszna 36, Pluski, 11-034 Stawiguda
www.warmiapark.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marta Sadowska kierownik hotelu 089-5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Warmia Park

Event w aquaparku nie może być nudny - Warmia Park na konferencje!

Data aktualności: 26-11-2015

 • Event w aquaparku nie może być nudny - Warmia Park na konferencje! - Warmia Park

  Konferencje przy basenie w środku dzikiego lasu, dla rozrywki szaleństwo w aquaparku, dla relaksu jacuzzi i spa, a odpoczynek w przytulnym i eleganckim apartamencie… A to wszystko w jednym miejscu – nad jeziorem Pluszne w Warmia Park!

   

  Blisko natury, blisko do miasta

   

  Warmia to region o tak wyjątkowej urodzie, że wart jest odwiedzin o każdej porze roku. Są w tym regionie miejsca, które na te odwiedziny są doskonale przygotowane. Takim z pewnością jest Warmia Park w malowniczej miejscowości Pluski nad jeziorem Pluszne. Miejscowość ta swą historią sięga aż do XV wieku i jeśli szukać oryginalnych warmińskich zabudowań z tamtych czasów, to właśnie tu. Klimat jest niepowtarzalny – gęste stare lasy, jedno z najczystszych jezior w Polsce, warmińskie chałupy, a na uboczu schowany w bujnej zieleni nowoczesny kompleks hotelowo-basenowy. Takie okoliczności to nie tylko świetny pomysł na czas wolny, ale również na niepowtarzalną, oryginalną i profesjonalnie przygotowaną konferencję lub bankiet.

  Warmia Park Mazury sale konferencyjne

   

  Mimo że zgiełk miasta tu z pewnością nie dociera, to dotrzeć tu z miasta nie jest trudno. Warmia Park leży zaledwie 18 km od największego miasta regionu - Olsztyna, blisko drogi 51. Warmia Park nie jest tylko hotelem z aquaparkiem. Obiekt służy rozbudowaną ofertą spa, aquapark to również termalne baseny zewnętrzne. A wszystko to stanowi dodatek do bogatej oferty konferencyjnej.

   

  Niezapomniane konferencje wśród warmińskiej przyrody


  W Warmia Park znajdują się cztery różne, i w swoim wyglądzie bardzo oryginalne, sale konferencyjne. Sala Dębowa pomieści w ustawieniu teatralnym 126 osób, pozostałe trzy sale: Kasztanowa, Sosnowa i Ogród Zimowy pomieszczą po 40 osób w tym samym ustawieniu. Przede wszystkim ogród stanowi ciekawą i efektywną przestrzeń na bankiety i konferencje. W salach jest dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz światła dziennego. Istnieje również możliwość całkowitego ich zaciemnienia. Wyposażone są one w ekran, flipchart, i nagłośnienie. Co więcej, obsługa pomoże w organizacji i na życzenie klienta weźmie na swoje barki dopracowanie poszczególnych elementów eventu.

  Warmia Park Mazury sale konferencyjne

  W tym miejscu przy organizacji bankietu czy konferencji nie trzeba się martwić również o catering. Warmia Park dysponuje wyśmienitą kuchnią, jaka podawana jest w hotelowej restauracji à la carte lub w formie bufetu. Ponadto, znajduje się tu klub muzyczny i tzw. Grzybek, czyli zadaszone miejsce na świeżym powietrzu, gdzie skosztować można świeżej ryby, czy przysmaków z grilla.

  Warmia Park Mazury sale konferencyjne

  Jednak konferencje w Warmia Park to nie tylko sale, krzesła, ekran i przerwy kawowe. Niejednokrotnie wykorzystywano tu do organizacji eventu przestrzenie zewnętrzne oraz sam aquapark, tworząc niepowtarzalną przestrzeń konferencyjną.

   

  Szaleństwo w aquaparku, relaks w spa i wypoczynek w apartamencie


  Miejsc noclegowych w hotelu jest ok. 100 i są one rozmieszczone w 53 pokojach i apartamentach o zróżnicowanej wielkości i standardzie - od pokoi jednoosobowych, przez dwu- i trzyosobowe oraz apartamenty nawet dla siedmiu osób. Ich wystrój jest elegancki, nawiązuje do bliskości natury. Jest ciepły i nienachalny. Idealny, by wypocząć po dniu pełnym wrażeń.

   

  A wrażeń zdecydowanie dostarczy największa część obiektu, czyli aquapark. Rozmieszczony na trzech kondygnacjach oferuje dwa baseny – sportowy oraz rekreacyjny z hydromasażami, leżankami wodnymi, grotami dla zakochanych i podwodnym akwarium, pięć różnych zjeżdżalni oraz mini-ścianka wspinaczkowa. Z kolei prawdziwy relaks zapewnią dwa jacuzzi zewnętrzne zlokalizowane na tarasie - z koloroterapią i jacuzzi solankowe, jacuzzi wewnętrzne oraz oczywiście strefa spa, a w niej sauny, gabinety masażu z bogatą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i zdrowotnych oraz seanse Aqua Musicale - podwodna muzyka relaksacyjna. Korzystając z aquaparku można się również posilić  w Aquabarze.

   

  Słowem, bez względu na potrzeby i oczekiwania – Warmia Park ma na nie odpowiedź!

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: