Warszawa Śródmieście – znajdź idealne miejsce na konferencję
Strona główna    /    Mazowieckie    /    Sale konferencyjne w Warszawie    /    Sale konferencyjne Warszawa Śródmieście

Sale konferencyjne Warszawa Śródmieście

Warszawa Śródmieście - tu bije eventowe serce stolicy. Nie dziwi zatem, że organizatorzy konferencji wybierają centrum Warszawy na lokalizację swojego wydarzenia. Śródmieście dzięki dwóm liniom metra, licznym liniom autobusowym i tramwajowym i dworcowi kolejowemu jest świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi w Śródmieściu Warszawy

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Liczba znalezionych obiektów: 209

Uczestnicy eventów i konferencji w Warszawie Śródmieściu szybko przekonają się, że jest to prestiżowa lokalizacja z wieloma zaletami. Po zakończonym wydarzeniu w centrum skorzystają z wielu atrakcji turystycznych i kulturalnych. Wizyta w Pałacu Kultury i Nauki PKiN, spacer po Starówce, zwiedzanie stołecznych muzeów - to obowiązkowe punkty pobytu w stolicy. 

Centrum miasta oferuje bogate i różnorodne zaplecze biznesowe. Profesjonalne sale konferencyjne w Warszawie Śródmieściu czekają w nowoczesnych wieżowcach (Tower Service) czy w hotelach z widokiem na miasto (NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels). Imprezy firmowe przygotować można w klimatycznych obiektach eventowych jak Studio Skandal, FHouse Warsaw czy Mysia 3.

Spektakularnych sal nie brakuje też w obiektach kultury (Zamek Królewski, Teatr Narodowy, Kinoteka) i na uczelniach (Gmach Główny Politechniki Warszawskiej).

Wybór sal konferencyjnych w Warszawie Śródmieściu pozwoli zakwaterować gości spotkania w pobliskich hotelach. Organizatorzy konferencji i szkoleń w centrum Warszawy mają do dyspozycji mają obiekty w różnym standardzie, stylu i budżecie: tanie sale konferencyjne i duże centra konferencyjne, nowoczesne obiekty i zabytkowe hotele. A po konferencji mogą gości zaprosić do renomowanych restauracji i klubów. 

Zdj. pexels (Skitterphoto)