Warszawa Wola – znajdź idealne miejsce na konferencję

Sale konferencyjne Warszawa Wola

Warszawa Wola rozkwita na nowo – do tego wniosku skłania obserwacja, jak licznie powstają tu kolejne inwestycje i interesujące obiekty na konferencje i eventy. Wybór tej lokalizacji nie zadziwia. Wola doskonale skomunikowana jest z centrum stolicy, a także z dworcami kolejowymi oraz lotniskiem. Na jakie obiekty na konferencje i eventy w Warszawie na Woli warto zwrócić uwagę?

czytaj dalej…

Liczba znalezionych obiektów: 77

Varso Place, Warsaw Spire czy Warsaw Trade Tower – Warszawa Wola wspina się wysoko. Jedne z najwyższych wieżowców w mieście zachęcają nie tylko najemców biur, ale także organizatorów konferencji. Wola ma dla nich bogatą ofertę nowoczesnych przestrzeni, które spełnią najwyższe standardy meeting plannerów. 

Profesjonalne sale konferencyjne oraz widok na panoramę miasta znajdziemy w NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels, The Westin Warsaw lub Holiday Inn Warsaw City Centre. Na tych, którym wysokość (niemal 200 m!) jest niestraszna, za to cenią oryginalne przestrzenie na eventy z widokiem na centrum Warszawy, czeka Skyfall Warsaw. 

Wola ma wiele twarzy. Poza nowoczesnymi hotelami na miejsce swojego wydarzenia warto wybrać jedne z wielu zrewitalizowanych obiektów. Miejscem, które budzi niezmienne zainteresowanie, jest kompleks Browary Warszawskie. W budynkach dawnego browaru Haberbuscha i Schielego powstały oryginalne restauracje, obiekty eventowe oraz centrum konferencyjne. (Nie tylko) kibice zawitają w NINE’s Restaurant & Sports Bar, restauracji, której jednym z właścicieli jest Robert Lewandowski. Eventy zorganizować można w Food Hall Browary z imponującym Barem Centralnym czy Browarze Warszawskim – miejscu o nietuzinkowym wystroju. 

Konferencje w postindustrialnym klimacie zaplanujemy też w zmodernizowanej Fabryce Norblina. Na organizatorów czekają sale w designerskim KinoGramie, przestrzeń eventowa Food Town bądź w klimatycznym lokalu z muzyką na żywo Piano Bar. Gdy o restauracjach mowa, nie zapominajmy o doskonałych obiektach na Woli, które mają bogatą ofertę na spotkania biznesowe. Położony przy Placu Europejskim STIXX Bar & Grill poleca się na eventy dla nawet 1000 osób. Organizatorzy spotkań znajdą w nim również komfortowe sale, które przeznaczone są na bardziej kameralne wydarzenia. 

Co z wydarzeniami na dużą skalę, które gromadzą wielu uczestników? Warszawa Wola oferuje obiekty na targi i kongresy. Swoją renomę ma EXPO XXI Warszawa, które udostępnia ponad 20 000 m kw. na eventy czy sympozja.  

Zdj. pixabay (Piotr Zakrzewski)

Zobacz także