Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    Zapowiedź: 1-3.02 Targi RemaDays Warsaw 2023


Zapowiedź: 1-3.02 Targi RemaDays Warsaw 2023

Zapowiedź: 1-3.02 Targi RemaDays Warsaw 2023Na zdjęciu: Targi RemaDays Warsaw 2023

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw odbędą się w dniach 1-3 lutego 2023 r. w Ptak Warsaw Expo. Będzie to już 18. edycja wydarzenia, które co roku gromadzi tysiące odwiedzających, zainteresowanych nowinkami w branży. Konferencje.pl objęły targi patronatem medialnym.  

Już na początku lutego hale Ptak Warsaw Expo gościć będą ważne wydarzenie dla osób związanych i interesujących się reklamą oraz drukiem. Targi RemaDays 2023 zaoferują spotkania ze specjalistami z branży, możliwość edukacji oraz networking budujący biznes.

Organizatorzy wydarzenia prognozują, że 18. edycja targów będzie rekordowa. Przewidują udział ponad 800 producentów, usługodawców i dystrybutorów działających w branży reklamy i druku. Spodziewanych jest 30 000 uczestników z kraju i z zagranicy, dla których przygotowano 10 tematycznych konferencji. Ze swoimi prelekcjami wystąpią m.in. Krzysztof Sarnecki (Prezes zarządu, partner QUEST CM.), Iwona Bates (Bates' Training) czy Karol Froń (coach sprzedaży).

Swój udział jako wystawca można zgłosić na stronie Organizatora: https://remadays.com/zostan-wystawca/ lub zarejestrować się jako uczestnik targów: https://remadays.com/rejestracja/.